ביתא קפה

במרכזו של מרכז מסחרי שכונתי של פעם, עם רחבה ענקית, עצים ושקט התמקם ב-2003 הסניף הראשון של ביתא קפה. בהיותו הראשון הוא המודל לכל הטוב שמציעה ביתא. שם נולד והתפתח תפריט האוכל העשיר שלנו ולאורך כל שעות היום הומה הסניף לקוחות קבועים כמו גם מזדמנים, כשחלקם הגדול מכיר את התפריט בעל פה.

תל אביב

רמת אביב

ברודצקי 17

א'-ו' החל מ- 8:00-22:00
ש' החל מ- 9:00-22:00

שעות פתיחה:

אין

שעות שמחות:

1-700-700-937

מספר טלפון:

לא ידוע - Unknow

גיל מינימלי:

אין צורך

צריך להזמין מקום?

Beta caffe

In the center of a neighborhood shopping center, with a huge plaza, trees was located in 2003 the first branch of Beta Cafe. Being the first is the model for all the good that Beta offers. This is where our rich food menu was born and developed and throughout the day the branch i

Tel Aviv

Ramat Aviv

Brodetsky St 17

Open Hours:

Sun-Fri from 08:00
Sat from 09:00

Happy Hour:

None

1-700-700-937

Phone:

Age:

לא ידוע - Unknow

Walk in

Need Reservations?

מצאתם טעות בעמוד? שלחו לנו בלינק

01/01/2022

פרטים עודכנו ב

 

על המקום

במרכזו של מרכז מסחרי שכונתי של פעם, עם רחבה ענקית, עצים ושקט התמקם ב-2003 הסניף הראשון של ביתא קפה. בהיותו הראשון הוא המודל לכל הטוב שמציעה ביתא. שם נולד והתפתח תפריט האוכל העשיר שלנו ולאורך כל שעות היום הומה הסניף לקוחות קבועים כמו גם מזדמנים, כשחלקם הגדול מכיר את התפריט בעל פה. האווירה חמה ונונשלנטית, והמטבח עמל כל יום על שלל מנות טריות ומגוונות. הרחבה הגדולה מאפשרת לילדים לשחק בזמן שההורים נהנים. ביתא רמת אביב הוא סניף הדגל, סניף הבית. אז אם חיפשתם מסעדה או בית קפה ברמת אביב, מצאתם! מומלץ להזמין מקום מראש.

About

In the center of a neighborhood shopping center, with a huge plaza, trees was located in 2003 the first branch of Beta Cafe. Being the first is the model for all the good that Beta offers. This is where our rich food menu was born and developed and throughout the day the branch is bustling with regular as well as occasional customers, most of whom are familiar with the menu by heart. The atmosphere is warm and nonchalant, with a variety of fresh and varied dishes. . Beta Ramat Aviv is the flagship branch, the home branch. So if you were looking for a restaurant or cafe in Ramat Aviv, you have found it! It is recommended to book a place in advance.